Hakkımızda

Hakkımızda

Tasarım Portalı olarak başta web tasarım olmak üzere e-ticaret, grafik tasarım, seo danışmanlığı, google adwords danışmanlığı, fotoğraf ve video çekimi alanlarında konusunda uzman profesyoneller ile sizlere çözüm odaklı hizmetler sunmaktayız...

 

Web Tasarım Ajansı olarak hayallerinizi gerçekleştirmek için profesyonel çözümler üretiyoruz. Dijital pazarlama, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtıp ticari hayatta başarıyı yakalayabilmeniz için geniş personel kadromuz ile yoğun mesailer harcıyoruz. Hedef kitlenize en doğru ve hızlı bir şekilde ulaşmak için hemen bizlere ulaşın...

Tasarım Portalı

Firmanız için veya Kişisel Web Tasarım, E – Ticaret, SEO & Backlink, Android & IOS Uygulama Hizmetleri, Logo & Kartvizit Tasarımları ve Bilişim Çözümleri.

Vizyonumuz

Konusunda uzman kadromuzla web tasarım ve web yazılım konularında hizmet veren, hizmeti dünya kalite standartlarında uygun bir ajans olmak.

Misyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle, beklentileri doğrultusunda iletişim teknolojisi alanında yenilikçi, yeni nesil çözümler üretmek.

Ekibimiz

Sizlere hizmet veren ekibimizi ile tanışın;

Enes Alğan

Enes Alğan

Web Developer

Anıl Mısırlıoğlu

Anıl Mısırlıoğlu

App Developer

Aykut Demir

Aykut Demir

Grafik Tasarım

Aklınıza takılan bir şey mi kaldı ?

Hemen iletişime geçiniz.

İletişim